ПРИЗЕРИ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ
2022 - 2023
Івченко Ангеліна (6 клас) - ІІ місце в районній олімпіаді з математики
Пустовіт Аліна (7 клас) - ІІ місце в олімпіаді з математики
Довзій Поліна (7клас) - ІІ місце в олімпіаді з фізики
ПРИЗЕРИ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ
2021-2022
Білінкіна Катерина (11 клас) - І місце в районній олімпіаді з біології (уч. Затолоцька О.П.)
Білінкіна Катерина (11 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з екологі\ (уч. Затолоцька О.П.)
Білінкіна Катерина (11 клас) - ІІ місце в районній олімпіаді з української мови (уч. Лавренко Л.В.)
Козак Дмитро (9 клас) - І місце з географії (уч. Затолоцька О.П.)
Козак Дмитро (9 клас) - ІІ місце з математики (уч. Дудник Н.М.)
Карпенко Вікторія (9 клас) - ІІ місце з географії (уч. Затолоцька О.П.)
Володько Мар’яна (8 клас) - І місце з української мови (уч. Пукась Л.М.)
Білінкіна Катерина (11 клас) - ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Шевченка (уч. Лавренко Л.В.)
Шаповал Олександра (7 клас) - І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Шевченка (уч. Лавренко Л.В.)
2020-2021 н.р.
Білінкіна Катерина (10 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з географії (уч. Затолоька О.П.)
Козак Дмитро (8 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з географії (уч. Затолоька О.П.)
Козак Дмитро (8 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (уч. Дудник Н.М.)
Білінкіна Катерина (10 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з екології (уч. Затолоька О.П.)
ПРИЗЕРИ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ
2017-2018 н.р.
Бондар Віктор (6 клас) – ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (уч. Лавренко Л.В.)
- ІІ місце в районній олімпіаді з математики (уч. Зінченко В.М.)
Білінкіна Катерина (7 клас) - ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (уч. Лавренко Л.В.)
- ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (уч. Лавренко Л.В.)
–ІІ місце в районній олімпіаді з біології (уч. Затолоцька О.П.)
–ІІ місце в районній олімпіаді з української мови (уч. Лавренко Л.В.)
Шаповал Валентина (7 клас) - ІІ місцев районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка (уч. Лавренко Л.В.)
- ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (уч. Зінченко В.М.)
- ІІІ місце в районній олімпіаді з біології ( уч. Затолоцька О.П.)
- ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови (уч. Лавренко Л.В.)
Пустовіт Андрій (9 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з математики ;
ІІ місце у конкурсі наукових робіт членів МАН в секції «Математичне моделювання» (уч. Ісоян Г.М.)
Володько Маряна (4 клас) – ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (уч. Скопінцева Л.В.)
Ісоян Артьом (11 клас) –ІІІ місце в районній олімпіаді з історії (уч. Шаталова Н.І.)
- ІІІ місце в районній олімпіаді з екології; ( уч. Затолоцька О.П.)
- ІІ місце в районній олімпіаді з астрономії; (уч. Ісоян Г.М.)
- ІІІ місце у конкурсі наукових робіт членів МАН в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» (уч. Затолоцька О.П.)
- Грунтова Людмила (11 клас) – І місце в районній олімпіаді з біології ( уч. Затолоцька О.П.)
- ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови ( уч. Дудник О.В.)
- Лесів Анастасія (8 клас) – ІІІ місце в районній олімпіаді з біології ( уч. Затолоцька О.П.)
Переможці та призери олімпіад та конкурсів
2018-2019 н.р
Володько Маряна (5 клас) - ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика;
Бондар Віктор (7 клас) - ІІІ місце в районній олімпіаді з математики;
Шаповал Валентина (8 клас) - ІІІ місцев районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка;
- ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика;
-ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови;
- І місце в районній олімпіаді з біології, учасник обласної;
- ІІІ місце в районній олімпіаді з географії;
Білінкіна Катерина (8 клас) –ІІ місце в районній олімпіаді з української мови;
- ІІ м в районній олімпіаді з англійської мови;
- ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
Лесів Анастасія (9 кл.) - ІІІ місце в районній олімпіаді з географії;
- учасник МАН в секції «українська мова»;
- переможець Всеукраїнського конкурсу «Слово до слова»;
Гайдаш Катерина (10 кл.) - ІІ місце в районній олімпіаді з історії;
Пустовіт Андрій (10 кл) - ІІ м в районній олімпіаді з математики;
- ІІ місце в районній олімпіаді з екології;
- ІІ місце в районній олімпіаді з біології;
Нікітенко Вікторія ( 10 кл.) - ІІІ місце в районній олімпіаді з екології;
- ІІІ місце в районній олімпіаді з біології;
Петрова Олена ( 11 кл.) – ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.
Переможці та призери олімпіад та конкурсів
2019-2020 н.р
№ п/п | Прізвище, імя, по батькові | Клас | Місце | Учитель |
1 | Козак Дмитро Сергійович | 7 | І місце в ІІ етапі олімпіади з математики | Дудник Ніна Миколаївна |
2 | Бондар Віктор Васильович | 8 | - ІІІ місце в районній олімпіаді з математики; - ІІІ місце в районній олімпіаді з географії; -ІІ місце в районній олімпіаді з біології | Зінченко Вікторія Миколаївна Затолоцька Олена Петрівна |
3 | Шаповал Валентина Степанівна | 9 | -ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури; - ІІ місце в районній олімпіаді з біології, | Лавренко Людмила Володимирівна Затолоцька Олена Петрівна |
4 | Білінкіна Катерина Андріївна | 9 | - ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка; - ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика; - ІІІ м в районній олімпіаді з української мови та літератури; - ІІІ м в районній олімпіаді з географії; - І місце в районній олімпіаді з біології; | Лавренко Людмила Володимирівна Затолоцька Олена Петрівна |
5 | Лесів Анастасія Василівна | 10 | - ІІІ місце в районній олімпіаді з | Затолоцька Олена Петрівна |
6 | Пустовіт Андрій Володимирович | 11 | - ІІІ м в районній олімпіаді з математики; - ІІІ місце в районній олімпіаді з екології; | Ісоян Галина Михайлівна, Затолоцька Олена Петрівна |
7 | Нікітенко Вікторія Віталіївна | 11 | -ІІ місце в районній олімпіаді з біології | Затолоцька Олена Петрівна |
8 | Гайдаш Катерина Олександрівна | 11 | -ІІ місце в районній олімпіаді з біології | Затолоцька Олена Петрівна |