/Files/images/big_shodennik.ua.png
«Щоденник.ua» - це Інтернет-платформа «Щоденник.uа» – це найбільший безкоштовний ІТ-проект для шкіл в Україні. Функціонал платформи є помічником системи освіти у вирішенні питань автоматизації документообігу, побудови системи комунікації між всіма учасниками освітнього процесу та створення умов для організації дистанційного навчання. Проект підтримується Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом Інноваційних технологій і змісту освіти МОНМСУ, регіональними адміністраціями та управліннями освіти. «Щоденник.uа» удостоєний багатьох почесних нагород - як українських, так і зарубіжних; електронна платформа, на якій працює проект, відзначена премією ООН.
Шановні користувачі!

Нагадуємо Вам, що для роботи на сайті Всеукраїнської освітньої мережі "Щоденник" рекомендується використовувати наступні браузери:

• Internet Explorer версії 8 і новіше;

• Firefox версії 6 і новіше;

• Google Chrome версії 11 і новіше;

• Safari версії 5 і новіше;

• Opera версії 11 і новіше;

Розробники системи офіційно не підтримують і не гарантують коректну роботу сайту "Щоденник" у застарілих версіях браузерів, у зв'язку з чим, при роботі з даними версіями, можуть спостерігатися помилки або нетипове відображення сторінок.

Shodennik.ua

/Files/images/images (6).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
/Files/images/2016_rk/школа.JPG Герої серед нас

Дата останньої зміни 23 Листопада 2018

Фотогалерея