Творчі колективи Хлистунівського філіалу школи мистецтв.

Вокальний ансамбль учнів 1 класу.

Вокальний ансамбль "Краплинки" учнів 3 класу.
/Files/images/foto/Краплинки.jpg

Вокальний ансамбль "Відлуння" учнів 6 класу.

Вокальний ансамбль учнів 5 класу.

Вокальний ансамбль "Перлинки" учнів 5 класу.
/Files/images/foto/перлинки1.jpg

Хореографічна студія "Берегиня"
/Files/images/foto/DSC01996.JPG /Files/images/foto/DSC02000.JPG /Files/images/foto/DSC02004.JPG /Files/images/foto/IMG_0081.JPG /Files/images/foto/IMG_0095.JPG

Шкільна команда ДЮП.
/Files/images/uchn/IMG_20150320_130231.jpg

Шкільна команда ЮІР

Шкільна команда "Лідер"


Волейбольна команда юнаків.
/Files/images/foto/IMG_0005.JPG

Волейбольна команда дівчат.
/Files/images/foto/123.jpg

" Берегині - 30"

Свято «Берегині»

На першотравневі свята багато людей зібралося у Хлистунівському СЦКД . Це ті, хто захоплюється й цінує прекрасний вид мистецтва - танець. Адже була нагода зустрітися з людьми, які у свій час відчули всю красу і неповторність танцю, переживали хвилювання на сцені й радість від задоволення та успіху.

Сюди зїхалися з усіх куточків України випускники Хлистунівської школи з нагоди 30 - річчя створення хореографічної студії «Берегиня», якою всі ці роки керувала Дудник Ніна Миколаївна.

1985 року вона прийшла працювати у рідне село учителем математики. Здавалося, неможливо поєднати в собі любов до такої сухої науки та мистецтва танцю. Навчаючись у Черкаському педагогічному інституті ім. Богдана Хмельницького, вона була учасником ансамблю народного танцю «Черкащанка». Там навчилась майстерності хореографії. З концертними поїздками відвідала західні області України, побувала у Польщі. І на все життя закохалась у народний танець. Свою любов вона впродовж 30 років передавала своїм вихованцям. А їх за ці роки було близько 500 .

Що таке танець? Танець - це емоції, які перетворюються в рух. Людина повинна відчувати ритм життя, попадати в нього й відповідати йому. Однодумцями Ніни Миколаївни у цьому плані стали тодішні керівники сільського Будинку культури Бабяк Григорій Андрійович та художній керівник клубу залізничників щебеневого заводу Бабяк Петро Кіндратович. Вони доклали багато зусиль, щоб працювали 2 колективи. На той час концерти в селі, завдяки участі танцювальних колективів, сприймалися з піднесенням. Учасники колективу щебзаводу брали участь у конкурсі художньої самодіяльності залізничників у м. Одеса. А сільські аматори були неодноразовими призерами районних конкурсів. Та головною метою колективу було пропаганда цього виду мистецтва серед молоді, формування здорового способу життя, виховання патріотизму.

Народні танці – перлина людської фантазії. Вони ставали окрасою різних сільських свят, котрі можна було назвати «Літописи народного життя у танці». У репертуарі колективу близько 40 постановок. Серед них «Молдавська хора», «Гуцульський танець», «Матрьошки», «Ой ти місяцю», «Дівчина-весна», «Косарі», «Лезгинка», «Ой на Івана, та й на Купала», «Циганочка», «Лантух шуму», «Танець з рушниками» та інші.

На святі з нагоди 30-річчя «Берегині» випускники минулих років: Гора Микола, Крикун Леся, Беч Олена, Матвійко Наталія, Дудник Ігор, Дудник Ірина, Довзій Наталія, Собко Олена , Крикун Наталія, Сюр Оксана, Сакун Віталій, Шаповал Віталій, Гордієнко Юлія, Шаповал Анна, Попова Вікторія, Комірча Анжела, Сабалдаш Олександр, Следь Віталій, Решетняк Анатолій, Коваль Ілона порадували глядачів танцями «Кадриль», «Хлистунівський кроковяк» «Вальс», «Російський сувенір».

Нинішні учасники хореографічної студії майстерно виконали «Вальс», «Бариню», «Польку», «Святковий танець», «Великий хоровод», композицію «Білі лелеки». Кульмінацією свята став танець «Ой під вишнею, під черешнею» у виконанні керівника колективу Ніни Миколаївни зі своїми 5 онуками (роль «діда» виконав старший онук, семикласник Сергій Благовісний, а «молоду» - бабуся Ніна).

Колектив зі святом привітали працівники Хлистунівського СЦКД, фермерського підприємства «Гарагай», Орловецької сільської ради, директор Хлистунівської ЗОШ М.М.Кирпатий, представники культури Городищини З.С.Оксаніченко, О.М. Ковальчук, Н.В.Салій.
/Files/photogallery/1241/DSC04137.JPG /Files/photogallery/1241/IMG_8475.JPG /Files/photogallery/1241/IMG_8491.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
/Files/images/2016_rk/школа.JPG Герої серед нас

Дата останньої зміни 23 Листопада 2018

Фотогалерея