Екскурсія в м. Київ на зимових канікулах

На зимових канікулах учні нашої школи відвідали столицю України - м.Київ.
Побували в музеї новорічних іграшок, де було представлено новорічні іграшки стародавніх часві і іграшки сьогодення, Експонати залишили велике враження. Найбільше сподобалась дітям циркова вистава " 12 місяців", де учні із задоволенням спостерігали за мавпочками, папугами бурим ведмедем, за вправними жонглерами, веселими клоунами, спритними акробатами, повітряними гімнастами. Після циркової вистави відвідали новорічну члинку. Учні залишилися задоволеними, вони дізналися багато цікавого та отримали гарні враження від екскурсії.

/Files/images/2015_rk/DSC04270.JPG /Files/images/2015_rk/DSC04280.JPG /Files/images/2015_rk/DSC04295.JPG /Files/images/2015_rk/DSC04140.JPG


Екскурсія в Карпати

Цього року осінні канікули для учнів 8 та 10 класів Хлистунівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів запамятаються на все життя. Адже у складі районної екскурсійної групи, разом з учителем математики Зінченко Вікторією Миколаївною, побували в західних областях України. Після відвідин Закарпаття, повернулися додому з масою вражень. Побували в багатьох визначних місцях, які залишаться в нашому серці назавжди. Проїжджаючи гори Карпати, ми не переставали милуватися красою нашої України. Ніколи не думали, що світ може бути таким дивовижним. Край приємно порадував нас чарівною красою, швидкими гірськими річками та грайливими водоспадами. А незабутні враження від чистого гірського повітря, могутніх смерек та чудових схилів назавжди залишаться у нашій пам'яті.

Ми відвідали Яремче, Коломию, Межигір'я, Рахів, Буковель, Львів.

Озеро Синевір вразило ще більше. Дорога до нього була тяжкою, але це того варте. Спробували пройтися скелями Довбуша, покататися на канатній дорозі у відомому курортному місті Буковель, відвідали музей писанкарства, Чинадієвську фортецю Cент-Міклош. Дякуємо учителю Зінченко В.М. за цю чудову поїздку, за чудові враження!

Учениця 10 класу Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дякун Аліна

/Files/photogallery/1250/DSC05122.JPG /Files/photogallery/1250/DSC05082.JPG /Files/photogallery/1250/DSC05252.JPG


Екску́рсія(відлат.excursio— прогулянка, поїздка, похід)— колективне відвідуваннямузею,пам'ятногомісця,виставки, підприємства тощо; поїздка, прогулянка з освітньою, науковою, спортивною або розважальною метою. Показ об'єктів відбувається під керівництвом кваліфікованого спеціаліста—екскурсовода, який передає аудиторії бачення об'єкта, оцінку пам'ятного місця, розуміння історичної події, пов'язаного з цим об'єктом. Екскурсії можуть бути як самостійною діяльністю, так і частиною комплексутуристичнихпослуг.

Екскурсія колективу школи в м. Чигирин

/Files/images/ekskurs/чигирин (13).JPG/Files/images/ekskurs/чигирин (17).JPG/Files/images/ekskurs/чигирин (52).JPG


Екскурсія в м. Канів

/Files/images/ekskurs/IMG_20131117_104619.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20131117_115851.jpg


Екскурсія в м. Черкаси

/Files/images/ekskurs/Фото0798.jpg/Files/images/ekskurs/Фото0804.jpg/Files/images/ekskurs/Фото0815.jpg

/Files/images/ekskurs/IMG_20140612_093646.jpg

/Files/images/ekskurs/IMG_20140612_110327.jpg

/Files/images/ekskurs/IMG_20140612_123811.jpg

/Files/images/ekskurs/IMG_20140612_123842.jpg


Екскурсія в м. Київ

/Files/images/ekskurs/Фото0615.jpg

/Files/images/ekskurs/Фото0625.jpg


Екскурсія в м. Корсунь

/Files/images/ekskurs/Фото0787.jpg

/Files/images/ekskurs/Фото0788.jpg


Подорож до Вергунового Яру

20 вересня екологи-активістивкотре відвідали джерело в урочищі Вергунів Яр, яке взяли під опіку три роки тому.Наслідком нашої роботи стало не тільки впорядковане джерело, а й додаткові знання про природні комплекси, вплив на них біотичних та антропогенних чинників, формування компетенцій раціонального природокористування, та маса позитивних вражень.
/Files/images/ekskurs/antropogenni_vidkladi.jpg /Files/images/ekskurs/robota_kipit.jpg


Екскурсія по рідному краю

В рамках вивчення історії рідного краю була здійснена спільна експедиція старшокласників під керівництвом кураторів туристсько-краєзнавчого гуртка Миколою Кирпатим та Оленою Затолоцькою (гурток «Юні друзі природи»). Досліджували місцеві об’єкти с.Хлистунівка з метою визначення рівня забруднення і можливості подальшого упорядкування та благоустрою, збереження первинного стану біоценозів, популяризації серед населення природозбережувальних заходів, уникнення забруднень, зменшення фактору антропогенного впливу.Активними учасниками акції були лідери учнівського самоврядування, учні 11 класу: Софія Біденко, Юлія Влащенко, Ауріка Дудник, Юлія Комірча, Дарина Крижанівська, Вадим Одокієнко, Олег Ружин.Крім цього, гуртківці «Юні друзі природи», учні 7 класу, провели акцію «Збережи первоцвіти»: випустили стіннівку з фотоматеріалами ранніх квітів нашої місцевості, провели пропаганду «Не купуй зірвані первоцвіти!» та висадили культурні первоцвіти на пришкільних клумбах. А потурбувались за упорядкування клумб учні 8 класу разом зі своїми педагогами О. П. Затолоцькою, вчителем біології, та М. М. Кирпатим, вчителем географії.
/Files/images/ekskurs/111.jpg /Files/images/ekskurs/1111.jpg


Краєзнавчо - туристична подорож по рідному краю

/Files/images/ekskurs/b.JPG /Files/images/ekskurs/c.JPG


Табір відпочинку "Казкарик"
/Files/images/ekskurs/aa.JPG /Files/images/ekskurs/wwww.JPG /Files/images/ekskurs/z.JPG

/Files/images/ekskurs/x.JPGКiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
/Files/images/2016_rk/школа.JPG Герої серед нас

Дата останньої зміни 23 Листопада 2018

Фотогалерея